От долгого лежания и камень трескается!
Всего вакансий: 233203, резюме: 172966  
на главную Trud.dp.ua - удобный сервер работы
добавить в избранное
   ПОИСК РАБОТЫ
  Просмотр вакансий
  Просмотр VIP-вакансий
  Поиск вакансии
  Добавить резюме
  Рассылка вакансий
   ПОИСК СОТРУДНИКОВ
  Просмотр резюме
  Поиск резюме
  Добавить вакансию
  Рассылка резюме
   О САЙТЕ
  О нас
  Наши услуги
  Отзывы клиентов
  Условия использования

Работа в Украине
Работа в Украине
Образование в Украине
Образование в Украине
Клавиатурный тренажёр
Клавиатурный тренажёр
Наши партнёры
Каталог ссылок
Typing tutorПОИСК СOТРУДНИКОВ
Просмотр резюме
Резюме от 12.12.2017, id: 361838

Информация о соискателе:
Женщина, 45 лет
Образование: высшее
График работы: полный день
Регион: Днепропетровск
Минимальная зарплата: 12000 грн./мес.

Дополнительная информация:
липень 2005 – по теперішній час
Дніпропетровське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів (державна організація- бюджетна установа) на посадах:
заступник начальника відділу планування, бухгалтерського обліку та адміністративно-господарського забезпечення,
з червня 2011 р. по 01.07. 2013 р. –
начальник планово-економічного відділу.
До моїх обов’язків відносилось: планування обсягів фінансування підвідомчих підприємств, установ, формування кошторисів витрат та помісячного плану асигнувань, контроль витрачення бюджетних коштів,бухгалтерський облік (оформлення документів на проплату, господарські проведення, оформлення меморіальних ордерів, складання звітів), договірна робота з постачальниками товарів, робіт та послуг, участь у проведенні та оформленні тендерних закупівель, здача звітності до органів казначейства, робота з контролюючими органами та інше.
З 01.08.2013 року головний бухгалтер цієї установи
Організація та ведення бухгалтерського обліку бюджетної установи.
Особисто займаюсь нарахуванням та виплатою заробітної плати та
інших нарахувань, складання місячних меморіальних ордерів аналітичними рахунками, які в своїй діяльності використовує установа, ведення книг касових та фактичних видатків, оборотних-відомостей руху коштів та матеріальних цінностей, журнал-головна. Розробка та введення в дію Положень про організацію бухгалтерського обліку та облікової політики установи. Розробка методичних розрахунків, порядку використання коштів та інші документів необхідних для організації бухгалтерського обліку. Розробка та складання господарських договорів для придбання товарів, робіт та послуг.

2003-2005р. – навчання ДРІДУ НАДУ при Президентові України (стаціонар);
квітень 2000 –
серпень 2003 – Павлоградська районна рада, на посадах радника голови райради з економічних питань, заступник завідувача організаційного відділу виконкому райради;
квітень 1998 –
квітень 2000 - старший економіст відділу обліку та вкладних операцій Павлоградського територіального відділення Дніпропетровської дирекції банку «Україна»;
грудень 1995 –
квітень 1998 – старший економіст, завідувач відділу економіки Павлоградської райдержадміністрації;
липень 1994 –
грудень 1995– старший економіст відділу економічних реформ та прогнозування Павлоградського райвиконкому;
Маю 15 років стажу державної служби, п’яту категорію, 9 ранг державної служби
Додаткова освіта: курси «Правові та практичні аспекти державних закупівель в Україні», бухгалтерські курси, постійно відвідую семінари за напрямком бухгалтерський облік в держаних та приватних підприємствах.
Володіння комп’ютерними програмами: Microsoft Word, Excel, Outlook Internet – впевнений користувач, програма «Парус-Бухгалтерія», казначейські програми, програма 1С (закінчила курси «Програма 1С –Бухгалтерія» версія 7-8 і маю практичний досвід оператора програми 1С Бухгалтерія (введення прибуткових та видаткових накладних), на веб порталі Є-Дата, торгівельна площадка Прозоро.
Особисті якості: цілеспрямована, відповідальна, врівноважена, комунікабельна, неконфліктна; прагну до отримання нових знань, освоєння нових напрямків роботи, до самовдосконалення.

Додатково: маю посвідчення водія категорії В.

У 2016 році прийняла участь у конкурсі «Кращий бухгалтер країни».
На першому етапі конкурсу отримала Сертифікати професійної спільноти бухгалтерів «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» номінація «Головний бухгалтер-експерт у галузі фінансового планування та контролю за використанням бюджетних ресурсів».
На другому етапі конкурсу отримала Сертифікати професійної спільноти бухгалтерів «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» номінація «Головний бухгалтер-консультант керівника з питань управління бюджетними ресурсами».

Постійна учасниця семінарів-практикумів з реалізації вимог нової нормативної бази по впровадженню Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі.

Маю досвід роботи з громадськими організаціями , громадськими організаціями інвалідів та ін., а також приймаю участь в Міжнародних проектах, які реалізуються в Україні щодо роботи з ВПО з східних регіонів та АР Крим. Приймала участь у розробці бізнес-планів та оформлення пакету документів на отримання фінансових допомог для громадських організацій.

Контактная информация:
Федорцова Олена Миколаївна
Тел.: 0506078575
Эл. почта:

Наши контакты
Телефон: 056 790-86-09
Эл. почта:
adv@trud.dp.ua

Rambler's Top100
Сделано компанией «Реактор» в 2001 году
компания «Реактор»